Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N31052020

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Kultura

WYŚLIJ WIERSZE

Przypominamy, jeszcze tylko przez kilka dni można nadsyłać prace na „ IX Regionalny Konkurs Poetycki po ślonsu im. ks. Norberta Bonczyka”. To jedyna taka inicjatywa na Śląsku.

Czytaj więcej...

POCZĄTEK JESIENI... KULTURALNEJ

Niesamowitym, wyjątkowym koncertem "Impresje Muzyczne" została zainaugurowana Rudzka Jesień Kulturalna. Teraz rudzian czekają tygodnie kulturalnych atrakcji.

Czytaj więcej...

KULTURA JESIENIĄ

Już w najbliższą niedzielę, 20 października o godz. 18:00, w Domu Kultury w Bielszowicach, występem uczniów Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej "Impresje Muzyczne", zostanie zainaugurowana Rudzka Jesień Kulturalna.

Czytaj więcej...

CZYTANIE ROZWIJA

Nauczyciele obserwują, że dzieci mniej czytają, a ich wypowiedzi, myslenie i refleksje są uboższe. Stąd co roku w Osiedlowym Domu Kultury "Jowisz" Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rudzie Śląskiej - Goduli organizowane jest nocne czytanie dzieciom.

Czytaj więcej...

DOŁĄCZ DO BEZPAŃSKICH

Bezpańscy poszukują muzyków. Nie oferują góry pieniędzy, ale miejsce, gdzie każdy może dać upust swojej energii. Czekają na ludzi z pasją i telentem.

Czytaj więcej...