Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wt31012023

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Dziennikarstwo obywatelskie

Poseł Grzegorz Tobiszowski kontynuuje dialog ze związkowcami

27 lipca w siedzibie Śląsko – Dąbrowskiej NSZZ Solidarność w Katowicach, w imieniu kandydatki Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy na Premiera, Beaty Szydło, Poseł Grzegorz Tobiszowski spotkał się ze związkowcami reprezentującymi branżę górniczą. Jest to kontynuacja dialogu, jaki rozpoczęła ze związkowcami kandydatka na Premiera Beata Szydło tydzień temu.

Czytaj więcej...

Beata Szydło na spotkaniu z górniczą "Solidarnością" w Katowicach

20 lipca w siedzibie Śląsko – Dąbrowskiej NSZZ Solidarność w Katowicach, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy na Premiera, Beata Szydło spotkała się ze związkowcami. Podczas dwugodzinnego spotkania reprezentanci Solidarności z wszystkich największych spółek węglowych, również tych prywatnych oraz spółek związanych z branżą górniczą, przedstawiali problemy występujące w górnictwie oraz zadawali pytania.

Czytaj więcej...

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Beata Szydło kandydatką do objęcia urzędu Premiera

20 czerwca na Konwencji Prawa i Sprawiedliwości, na warszawskim Torwarze, Beata Szydło została przez Jarosława Kaczyńskiego wskazana na stanowisko przyszłego premiera.

Czytaj więcej...

Konwencja Programowa Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach

Konwencja Programowa Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy zorganizowana pod hasłem „Myśląc Polską", w dniach 03-05 lipca, była podzielona na 13 paneli głównych ("Gospodarka i rozwój", "Polityka energetyczna", "Społeczeństwo obywatelskie", "Rolnictwo i rozwój wsi", "Finanse i polityka podatkowa","Polityka zagraniczna", "System zdrowia", "Obrona narodowa", "Kultura i media", „Praca, Polityka społeczna, System emerytalny", „Edukacja, Szkolnictwo wyższe, Sport" „Administracja, Sprawy wewnętrzne, Samorząd" „System sprawiedliwości") oraz 36 paneli specjalistycznych.

Czytaj więcej...

Gwałtowny wzrost zadłużenia czynszowego

Jak wynika z powyższego artykułu zamieszczonego w ostatnim numerze „Wiadomości Rudzkich", w zastraszającym tempie rośnie zadłużenie czynszowe mieszkańców Rudy Śląskiej(z 17 mln złotych w 2013 r. do 22 mln w roku 2014 r. i 23 mln do kwietnia roku 2015) i nie jest to problem tylko Rudy Śląskiej, ale większości miast Województwa Śląskiego i całej Polski.

Czytaj więcej...