Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wt31012023

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Dziennikarstwo obywatelskie SERCE PEŁNE DOBRA

SERCE PEŁNE DOBRA

ipreza

Podopiecznymi Ośrodka "Najświętsze Serce Jezusa" w Rudzie Śląskiej - Halembie są niepełnosprawni. Każdego dnia pokonują swoje słabości, angażując się w różne działania, które podsumowano w czasie kulturalnej imprezy integracyjnej.

W czasie imprezy zaprezentowano różne formy aktywności, w które angażowali się wychowankowie w ciągu roku. Rodzice nie zawsze mają okazję to zobaczyć, a tego rodzaju przedsięwzięcie pozwala im poznać inne oblicze swoich dzieci.

Na scenie Miejskiego Centrum Kultury zaprezentowała się grupa Zaczarowani, która wystawiła spektakl o Romeo i Julii. Publiczność mogła też zobaczyć film grupy Ja, Jo. Nie zabrakło muzyki a to za sprawą recitalu "Od serca". Na zakończenie, wychowanków odwiedził św. Mikołaj, który przniósł ze sobą coś słodkiego. Imprezie towarzyszyła wystawa fotografii wykonanych przez podopiecznych z różnego rodzaju wypraw.