Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wt18062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Dziennikarstwo obywatelskie

SERCE PEŁNE DOBRA

Podopiecznymi Ośrodka "Najświętsze Serce Jezusa" w Rudzie Śląskiej - Halembie są niepełnosprawni. Każdego dnia pokonują swoje słabości, angażując się w różne działania, które podsumowano w czasie kulturalnej imprezy integracyjnej.

Czytaj więcej...

ANIOŁY WOLONTARIATU

Rezygnują z własnych przyjemności, by zrobić coś dla innych. Mowa o wolontariuszach, którym zostały wręczone Anioły Wolontariatu.

Czytaj więcej...

REMONT W HALEMBIE

Mieszkańcy Halemby muszą uzbroić się w cierpliwość. Remont w rejonie pawilonów handlowo - usługowych przy ul. Solidarności potrwa do maja przyszłego roku.

Czytaj więcej...

KIERMASZ ZABAWEK

Był już kiermasz dzięcięcych ubranek i akcesoriów. Teraz przyszła pora na zabawki. Używane będzie można zakupić, sprzedać lub wymienić.

Czytaj więcej...

ODWIEDZĄ MAŁYCH PACJENTÓW

Jeszcze przed świętami uczniowie Gimnazjum nr 6 w Rudzie Śląskiej - Bykowinie odwiedzą dzieci, przebywające na oddziałach onkologicznych trzech szpitali. Co zabiorą ze sobą?

Czytaj więcej...