Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N16062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Dziennikarstwo obywatelskie

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rudzie Śląskiej można już składać wnioski o przyznanie funduszu alimentacyjnego.

Czytaj więcej...

BEZPŁATNE SZKOLENIA

 

Ruszyły zapisy do ostatniej III edycji bezpłatnego cyklu szkoleń dla mikroprzedsiębiorstw i ich pracowników. Uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie odnaleźć się na nowych rynkach zbytu.

Czytaj więcej...

WŁĄCZĄ ALARM

Każdego roku o tej samej porze odzywają się, by przypomnieć o Powstaniu Warszawskim. Tak też będzie w tym roku 1 sierpnia, kiedy w całym mieście zostaną włączone syreny alarmowe. Godzina 17:00 będze też "chwilą prawdy" dla rudzkiego systemu alarmowania i ostrzegania ludności.

Czytaj więcej...

2 MLN OD RUDZIAN

Organizacje pożytku publicznego, walcząc o każdy grosz, liczą na pieniądze z 1%. Dlatego w okresie rozliczeń z fiskusem, starają się zwrócić uwagę podatników i zachęcić do przekazywania 1%. Jedną z okazji do tego była konferencja zorganizowana w Urzędzie Miasta Ruda Śląska. Czy ta przyniosła efekty?

Czytaj więcej...

ZMIANA WARTY

 

Zgodnie z zapowiedziami, basen w Rudzie znów jest czynny. Niestety, teraz z utrudnieniami muszą liczyć się mieszkańcy Kochłowic.

Kiedy basen w Rudzie był zamknięty, mieszkańcy mogli korzystać z obiektu w Kochłowicach. Teraz jest odwrotnie. Basen przy ul. Oświęcimskiej 90 jest nieczynny.

Przypomnijmy, że do dyspozycji pozostaje też Aquadrom i kąpielisko w Nowym Bytomiu.