Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N16062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Dziennikarstwo obywatelskie

BEZ DOMU

Problem bezdomności to temat szczególnie nagłaśniany zimą. Wtedy osoby bez dachu nad głową są szczególnie narażone na utratę zdrowia a nawet życia. Jednak ostatnie dni pokazały, że bezdomność może być niebezpieczna również latem.

Czytaj więcej...

OSTATNIE ZAJĘCIA

Lato to idealny czas na ruch – zarówno dla tych, którzy chcą poprawić kondycję, jak i dla tych, którzy myślą, by zrzucić nieco kalorii. Taka idea towarzyszyła organizatorom „fitnessu pod chmurką z energią”, który odbywał się w każdą sobotę lipca i sierpnia.

Czytaj więcej...

AKTYWNI NA EMERYTURZE

Jesteś na emeryturze? Masz wnuka pod opieką? Wybierz się do Klubu Babci, Dziadka i Wnusia, który rusza od września. Stowarzyszenie Pro Ethica pozyskało pieniądze na kontynuację działań prowadzonych w ramach Centrum Pomocy i Aktywności Osób Starszych.

Czytaj więcej...

OSTATNIE KONTROLE

Cały czas rudzka skarbówka, podobnie jak urzędy skarbowe w całym kraju, bierze udział w akcji „Weź paragon”. To oznacza, że sprawdza czy sprzedawcy wydają klientom paragony. Ci, którzy tego nie robią, słono zapłacą. Akcja kończy się w tym tygodniu.

Czytaj więcej...

KILKASET ANKIET

Rudzianie nie marnują czasu i wypełniają ankiety dotyczące kursu autobusu linii 121. Do rudzkiego urzędu wpłynęło już 300 ankiet.

Czytaj więcej...