Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N16062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Dziennikarstwo obywatelskie

KONIEC Z OBJAZDEM

Koniec z objazdem – kierowcy już nie muszą korzystać z trasy N – S, żeby przedostać się na przykład z Czarnego Lasu do Rudy. Przebudowany odcinek ulicy 1 Maja został uroczyście otwarty.

Czytaj więcej...

ZNÓW PREZESEM

Pełnił funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rudzie Śląskiej, zasiadał w Radzie tego miasta. Dziś jest prezesem spółki córki Kolei Śląskich – Inteko.

Czytaj więcej...

WIZJA ROZWOJU

Najpierw były ankiety, teraz pora na warsztaty, które zaangażowały 180 osób. Uczestnicy mają opracować projekt strategii rozwoju Rudy Śląskiej do 2030 roku, który zostanie poddany konsultacjom społecznym. Pierwsze spotkanie odbyło się 3 września w Śląskim Parku Przemysłowo – Technologicznym w Rudzie Śląskiej.

Czytaj więcej...

60 PROPOZYCJI

Rudzianie decydują na co zostaną wydane 2 miliony złotych w ramach budżetu obywatelskiego. Urzędnicy do końca sierpnia czekali na projekty inwestycji - zgłoszono ponad 60. Teraz pora na ciąg dalszy wprowadzania pomysłów w życie.

Czytaj więcej...

POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO

Rudzka policja poszukuje 32 – letniego mieszkańca Rudy Śląskiej, który zaginął 3 września. Około godziny 2:35 wyszedł z domu i nie wrócił.

Czytaj więcej...