Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pt10072020

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start W samorządzie

DŁUGA SESJA

Sesja z 31 października, którą radni kontynuowali 5 listopada, ponownie została przerwana. Przerwę ogłoszono do 12 listopada do godziny 15:00.

Czytaj więcej...

SESJI CIĄG DALSZY

5 listopada o godz. 15:00 rozpocznie się sesja Rady Miasta Ruda Śląska. Będzie to kontynuacja obrad z ubiegłego tygodnia, kiedy radni przez kilka godzin dyskutowali z posłem Grzegorzem Tobiszowskim. 

Czytaj więcej...

ROZDANO KRYSZTAŁY

Angażują się w profilaktykę i promocję zdrowia, czesto od wielu lat. Teraz postanowiono docenić to, co robią dla innych. Wyrazem wdzięczności były statuetki.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE W BYKOWINIE

Spotkania z prezydent miasta Ruda Śląska wciąż trwają. Ostatnie odbyło się w Bykowinie. O czym dyskutowano? M. in. o śmieciach.

Czytaj więcej...

ZOSTAŃ TWARZĄ RUDY

Cały czas mogą zgłaszać się kandydatki do tytułu "Ruda Roku 2013", która zostanie wyłoniona 30 listopada, w czasie uroczystej gali, w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej.

Czytaj więcej...