Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wt18062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start W samorządzie

O BUDŻECIE

Spotkania z prezydent miasta Ruda Śląska zakończyły się, ale "Forum mieszkańców" jest wciąż aktualne. Najbliższe 10 grudnia o godz. 16:00.

Czytaj więcej...

GÓRNICZE ŚWIĘTO

Co roku górnicy 4 grudnia obchodzą swoje święto. Barbórka to ważny dla nich dzień. Jak w tym roku przebiegała w Rudzie Śląskiej?

Czytaj więcej...

OSTATNIE DARMOWE CZIPY

Tylko jeszcze kilka dni potrwa akcja darmowego czipowania psów w Rudzie Śląskiej. Działanie to ma zapobiec bezdomności zwierząt. Do tej pory zaczipowano ponad tysiąc psów.

Czytaj więcej...

ULGI DLA RODZIN

Od 1 stycznia 2014 roku wielodzietne rodziny będą mogły liczyć na szereg ulg. W Rudzie Śląskiej zacznie funkcjonować program "Rudzka Karta Rodziny 3+".

Czytaj więcej...

WYBORY RUDEJ ROKU 2014

Estera Brożek z Rudy Śląskiej będzie reprezezntować miasto. Rudzianka została "Rudą Roku 2014". Wybory odbyły się w Miejskim Centrum Kultury. O tytuł walczyło kilkanaście dziewczyn z całej Polski.

Czytaj więcej...