Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N31052020

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Kultura

MIELI URODZINY

Robią to za darmo, bo to kochają. Mowa o teatrze Bezpańskim, który świętuje w tym roku czwarte urodziny. W imprezie podsumowującej ten okres wzięli udział rudzianie.

Czytaj więcej...

RUDZKA JESIEŃ KULTURALNA

Jesienne wieczory możesz spędzić pod kocem z herbatą i pilotem do telewizora w ręku, ale jeśli chcesz zażyć kultury przez duże K, wybierz niezapomniany wieczór w Rudzie Śląskiej. Kiedy? Codziennie, aż do połowy grudnia.

Czytaj więcej...

PASTELE Z RODZYNKIEM

Z zawodu jest fizykiem. Ta dziedzina nauki nie kryje przed nią żadnych tajemnic. Inaczej jest z malarstwem, a mimo to jest autorką „pasteli z rodzynkiem”. Te nie powstałyby, gdyby nie... skręcona noga.

Czytaj więcej...

PRZYJDŹ NA URODZINY

Kiedy dostajesz zaproszenie na urodziny, musisz pomyśleć o prezencie. Tak jest i tym razem. Bezpańscy zapraszają na wspólne świętowanie 4 lat istnienia, a za wymarzony prezent, czyli krzesło gwarantują dobrą zabawę.

Czytaj więcej...

ŚLĄSKA DUSZA

„Regionalny Konkurs Poetycki po ślonsu im. ks. Norberta Bonczyka” to jedyna taka inicjatywa na Śląsku. Rusza jej dziewiąta edycja.

Czytaj więcej...