Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pt19072019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Sport

LODOWISKO CZEKA

Lodowisko w Orzegowie już otwarte. Do późnych godzin wieczornych mogą z niego korzystać wszyscy pasjonaci jazdy na łyżwach. Jednorazowo obiekt może pomieścić 150 osób.

Czytaj więcej...

NAGRODZENI SPORTOWCY

Są ambasadorami Rudy Śląskiej. Promują miasto w Polsce, jak i poza granicami kraju. Mowa o rudzkich sportowcach, którym podziękowały władze miasta.

Czytaj więcej...

ZEBRALI 8 TYSIĘCY

IV Charytatywny Maraton Fitness "z Energią" pozwolił zebrać prawie 8 tysięcy złotych na leczenie 10 - miesięcznej Majki, która wymaga leczenia i rehaibilitacji.

Czytaj więcej...

BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

W tym roku już po raz dwudziesty zostały zorganizowane biegi niepodległości, które odbyły się w Rudzie Śląskiej - Halembie. Uczestniczyło w nich około 700 osób, nie tylko z naszego miasta.

Czytaj więcej...

POWRÓCIŁ Z WATYKANU

August Jakubik jest już w Rudzie Śląskiej. Powrócił z głową pełną pomysłów na realizacje kolejnych wyzwań. Jak przyznaje - bieganie mu się nie znudziło.

Czytaj więcej...