Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pt19072019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Sport

POMAGAJ SPALAJĄC KALORIE

Można spalić kalorie, zwiększyć poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia, a także pomóc. Jutro rusza IV Charytatywny Maraton Fitness "z Energią".

Czytaj więcej...

OSTATNIE KILOMETRY

Mija 18 dzień, od momentu kiedy August Jakubik wyruszył do Watykanu, by 16 października wbiec na Plac św. Piotra i w ten sposób uczcić 35 – letni pontyfikat papieża Jana Pawła II. Ultramaratończyk ma do pokonania jeszcze 340 kilometrów.

Czytaj więcej...

MEDALE DLA ZKS "SLAVIA"

Dwa złote, brązowe i jeden srebrny - takie medale z międzynarodowych zawodów w Słowacji przywieźli zapaśnicy ZKS "Slavia" Ruda Śląska. Zawody zostały rozegrane w grupie kadetów.

Czytaj więcej...

OBRONIŁ TYTUŁ

Andrzej Sokalski Młodzieżowym Mistrzem Polski w zapasach w stylu wolnym. Młody zawodnik ZKS "Slavia" obronił tytuł zdobyty przed rokiem.

Czytaj więcej...

JAKUBIK W AUSTRII

August Jakubik, rudzki ultramaratończyk, jest już w Austrii. Dokładnie tydzień temu wyruszył z Rudy Śląskiej, by 16 października wbiec na Plac św. Piotra w Watykanie. W ten sposób chce uczcić 35 – letni pontyfikat papieża Jana Pawła II.

Czytaj więcej...