Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N16062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Aktualności

FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI

Tegoroczna akcja "szlachetnej paczki" dobiegła końca. Paczki z prezentami trafiły już do rudzkich rodzin żyjących w niezawionionej biedzie. 91 rodzinom pomogli wolontariusze i darczyńcy.

Czytaj więcej...

MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ DZIECI

Ma brodę, czerwoną czapkę i wór pełen prezentów - tak o św. Mikołaju mówią dzieci. My sprawdzamy kogo w tym roku odwiedził.

Czytaj więcej...

RATUSZ W RĘKACH SZKOŁY

W tym budynku dawniej mieścił się ratusz, później był szpital. Przez lata stał opuszczony. Teraz będą w nim uczyć się studenci uczelni wyższej w Rudzie Śląskiej.

Czytaj więcej...

SILNE PORYWY WIATRU

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem i zawiejami na obszarze subregionu centralnego województwa śląskiego. Te potrwają do godz. 10.00 7 grudnia.

Czytaj więcej...

DIETETYCY RADZĄ

W czwartek i w piątek, w rudzkim magistracie, rudzianie mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat zdrowego odżywnia. Konsultacji udzielają dyplomowani dietetycy z jednej z prywatnych firm w mieście.

Czytaj więcej...