Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N16062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Aktualności

POMÓC NAJMŁODSZYM

Były dwa dystane - dla tych bardziej wysportowanych i tych mniej. Wszystko po to, by każdemu dać szansę pomóc chorej na nowotwór trzynastoletniej Wiktorii i Kacperkowi. Rudzianie jak zawsze nie zawiedli i licznie zgromadzili się na nowobytomskim rynku.

Czytaj więcej...

AKTYWNI SENIORZY

Seniorzy czują się osamotnieni. Z kolei, tempo rozwoju technologii sprawia, że czują się wyizolowani. Stowarzyszenie św. Filipa Nereusza postanowiło to przerwać i od września aktywizowało osoby starsze. Teraz podsumowało swoje działania.

Czytaj więcej...

NADZIEJA OTWORZYŁA DRZWI

Stowarzyszenie "Nadzieja" zorganizowało Dzień Otwarty, w czasie którego zaprezentowało zdolności swoich podopiecznych. Co więcej, inicjatywa ta miała pozwolić na integrację z lokalną społecznością.

Czytaj więcej...

ZNISZCZYLI ELEWACJĘ

Czterech mężyczyzn zniszczyło elewację jednego z halembskich budynków. Jednak nie pozostaną bezkarni. Odpowiedzą za swoje czyny.

Czytaj więcej...

ŚWIĄTECZNY JARMARK

W sklepach już można poczuć świąteczną atmosferę. Taka też panuje na rudzkim rynku, gdzie ruszył świąteczny jarmark.

Czytaj więcej...