Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

N16062019

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Aktualności

WEŹ PARAGON

Zabieramy go zazwyczaj wtedy, kiedy rachunek do zapłacenia prawie przyprawił nas o zawał serca. Wtedy sprawdzamy czy sprzedawca nie pomylił się. Jednak zalet paragonów jest więcej – przekonuje Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej.

Czytaj więcej...

ZDOBĄDŹ DOŚWIADCZENIE

Bezrobotni, którym do podjęcia pracy brakuje doświadczenia, teraz mają szansę je zdobyć. Rudzki Urząd Pracy rusza z projektem "Zacznij od dziś. Projekt aktywizacji osób bezrobotnych", w ramach którego 66 osób odbędzie staże.

Czytaj więcej...

REKINY NA RYNKU

Jeszcze dziś do godziny 18:00 na rudzkim rynku można oglądać żywe rekiny. Te uratowane z katastrof ekologicznych, znajdują się w mobilnym akwarium.

Czytaj więcej...

TRYNKIEWICZ W RUDZIE?

Miasto Ruda Śląska nie pozostaje obojętne na doniesienia mediów, że Mariusz Trynkiewicz, który zabił czterech chłopców ma zamieszkać w Rudzie Śląskiej. W związku z tym władze miasta 28 stycznia organizują spotkanie dla mieszkańców Wirku.

Czytaj więcej...

RUDZKI FINAŁ WOŚP

150 tysięcy złotych, czyli o 50 tysięcy więcej niż w roku poprzednim zebrano w Rudzie Śląskiej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W przedsięwzięcie zaangażowało się 500 wolontariuszy.

Czytaj więcej...