Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wt27062017

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Aktualności Dyżury Radnych Rady Miasta Ruda Śląska.

Dyżury Radnych Rady Miasta Ruda Śląska.

Przedstawiamy dyżury radnych Rady Miasta Ruda Śląska

 

OKRĘG WYBORCZY NR I - RUDA, GODULA, ORZEGÓW, CHEBZIE

SZKOŁA PÓDSTAWOWA NR 40 IM. K. GODULI UL. JOANNY 13

  • radny Jacek Jarocki - 24 lutego, 23 marca, 27 kwietnia, 23 maja, 22 czerwca,  24 sierpnia, 28 września, 26 października, 23 listopada, 28 grudnia w godz. 16.00-17.00
  • radny Marek Kobierski - 13 kwietnia, 31 sierpnia,  16 listopada w godz. 17.00-18.00
  • radny Władysław Kucharski - 16 marca w godz. 17.00-18.00
  • radny Andrzej Pacławski - 16 marca w godz. 17.00-18.00
  • radna Agnieszka Płaszczyk - 16 marca, 3 sierpnia, 30 listopada w godz. 17.00-18.00
  • radna Dorota Tobiszowska - 9 marca, 9 listopada w godz. 16.00-17.00
  • radny Marek Wesoły - 26 października w godz. 17.00-18.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. K. MIARKI UL. CHRYZANTEM 10

  • radny Władysław Kucharski - 20 kwietnia w godz. 17.00-18.00
  • radny Andrzej Pacławski - 20 kwietnia w godz. 17.00-18.00
  • radna Agnieszka Płaszczyk - 18 maja, 28 września w godz. 17.00-18.00  
  • radna Dorota Tobiszowska  - 11 maja, 26 października w godz. 16.00-17.00
  • radny Marek Wesoły  - 3 lutego, 15 czerwca, 7 grudnia  w godz. 17.00-18.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. J. WIECZORKA UL. GIERAŁTOWSKIEGO 15

  • radny Władysław Kucharski - 18 maja w godz. 17.00-18.00
  • radny Andrzej Pasławski - 18 maja w godz. 17.00-18.00
  • radna Agnieszka Płaszczyk - 6 kwietnia, 24 sierpnia, 14 grudnia  w godz. 17.00-18.00
  •  radna Dorota Tobiszowska  - 14 września w godz. 16.00-17.00  
  • radny Marek Wesoły  - 9 marca, 12 października, w godz. 17.00-18.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE UL. BYTOMSKA 8

  • radny Marek Kobierski - 9 marca, 25 maja, 5 października, 4 stycznia 2017 r. w godz. 17.00-18.00
  • radny Władysław Kucharski - 19 października w godz. 17.00-18.00
  • radny Andrzej Pacławski - 19 października w godz. 17.00-18.00
  • radna Agnieszka Płaszczyk - 24 lutego, 29 czerwca, 9 listopada w godz. 17.00-18.00
  • radna Dorota Tobiszowska - 8 czerwca w godz. 16.00-17.00
  • radny Marek Wesoły - 11 maja w godz. 17.00-18.00

GIMNAZJUM NR 2 IM. W. JANASA UL. SPRUSA 4

  • radny Marek Kobierski - 17 lutego, 4 maja, 21 września, 7 grudnia w godz. 11.00-13.00
  • radny Władysław Kucharski - 22 czerwca w godz. 17.00-18.00
  • radny Andrzej Pacławski - 22 czerwca w godz. 17.00-18.00
  • radna Agnieszka Płaszczyk - 8 czerwca, 19 października w godz. 17.00-18.00
  • radna Dorota Tobiszowska - 6 kwietnia, 28 września w godz. 16.00-17.00
  • radny Marek Wesoły - 30 marca, 14 września, 9 listopada  w godz. 17.00-18.00

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 UL. WĘGLOWA 8

  • radny Marek Kobierski - 30 marca, 15 czerwca, 26 października, 25 stycznia 2017 r. w godz. 17.00-18.00
  • radny Andrzej Pacławski - 9 marca, 14 września w godz. 17.00-18.00  
  • radna Agnieszka Płaszczyk  - 27 kwietnia, 7 września w godz. 17.00-18.00  
  • radna Dorota Tobiszowska  - 27 kwietnia, 5 października  w godz. 16.00-17.00
  • radny Marek Wesoły  - 13 kwietnia, 30 listopada w godz. 17.00-18.00

DYŻUR TELEFONICZNY

  • radny Norbert Rózga - dyżuruje pod numerem telefonu 508-396-415

OKRĘG WYBORCZY NR II - WIREK, NOWY BYTOM, CZARNY LAS

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4 IM. P. LATOSKI,  UL. L. TOŁSTOJA 13

  • radna Cecylia Gładysz - każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00-17.00

URZĄD MIASTA RUDA ŚLĄSKA - KANCELARIA RADY MIASTA - POKÓJ NR 208, II PIĘTRO

  • radna Cecylia Gładysz - każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 12.00-13.00
  • radny Andrzej stania - każdy drugi i ostatni piątek miesiąca w godz. 9.30-12.00 oraz pod numerem telefonu 668-644-074

BIURO PORAD OBYWATELSKICH, UL. MARKOWEJ 22, POKÓJ NR 6

  • radna Stefania Krawczyk - każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 16.00-18.00

SIEDZIBA POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW, UL. 1 MAJA 255

  • radny Henryk Piórkowski - każdy wtorek miesiąca w godz. 14.00-16.00 oraz w każdy piątek miesiąca w godz. 10.00-12.00

HUTA „POKÓJ" S.A. (KADRY-I PIĘTRO), UL. NIEDURNEGO 79

  • radny Józef Skudlik - każda pierwsza i trzecia środa miesiąca w godz. 14.00-16.00

DOM KULTURY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ, UL. E. KOKOTA 170

  • radny Grzegorz Handler - każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00-18.00

OKRĘG WYBORCZY NR III - BIELSZOWICE, HALEMBA

GSM „NASZ DOM" Ul.. KŁODNICKA 97

  • radny Witold Hanke - 2 marca, 18 maja, 7 września, 16 listopada w godz. 17.00-18.00
  • radny Kazimierz Myszur - 4 maja, 17 sierpnia, 2 listopada  w godz. 17.00-18.00  
  • radny Sławomir Ochliński  - 16 marca, 1 czerwca, 21 września, 7 grudnia w godz. 17.00-18.00
  • radny Dariusz Potyrała  - 6 kwietnia, 15 czerwca,  S października, 21 grudnia w godz. 17.00-18.00  
  • radny Michał Wieczorek  - 17 lutego, 20 kwietnia, 3 sierpnia, 19 października w godz. 17.00-18.00

URZĄD MIASTA RUDA ŚLĄSKA - KANCELARIA RADY MIASTA - POKÓJ NR 203, II PIĘTRO

  • radny Kazimierz Myszur - każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 14.30 po wcześniejszym umówieniu pod numerem telefonu 32 342-36-05

SALKA KATECHETYCZNA PARAFII PW. ŚW. MARII MAGDALENY W BIELSZOWICACH

  • radna Katarzyna Irena Korek - każda ostatnia środa miesiąca w godz. 17.00-18.00

OKRĘG WYBORCZY NR IV - BYKOWINA, KOCHŁOWICE

ADM NR 6, UL. GWARECKA 4

  • radny Władysław Dryja - każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00-17.00

GIMNAZJUM NR 6 IM. W. KORFANTEGO, UL. GWARECKA 2

  • radna Joanna Kołada - każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00-17.00
  • radny Krzysztof Rodzoch - każda druga środa miesiąca w godz. 17.00-18.00

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. KS. K. DAMRDTA UL. I. ŁUKASIEWICZA 7

  • radny Mariusz Pakuza - każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 18.00
  • radny Krzysztof Rodzoch - każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 18.00-19.00
  • radny Jakub Wyciślik - każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 18.00

CENTRUM INICJATYW SPOŁECZNYCH „STARA BYKOWINA", UL. 11 LISTOPADA 15A

  • radny Mariusz Pakuza - każda pierwsza środa miesiąca  w godz. 17.00-18.00
  • radny Krzysztof Rodzoch - każda pierwsza środa miesiąca  w godz. 17.00-18.00