Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

So26092020

Ostatnie zmianyPt, 19 Lut 2016 4pm

Back Jesteś tutaj: Start Kultura OSTATNIE DNI JESIENI

OSTATNIE DNI JESIENI

zabawyl001

Jeszcze do 20 grudnia rudzianie mogą zarzyć sporej dawki kultury. Przypominamy o ostatnich dniach Rudzkiej Jesieni Kulturalnej.

Rudzka Jesień Kulturalna to cykl różnorodnych imprez - spektakli, koncertów, spotkań, wystaw - w które zaangażowały się różne placówki kulturalne w mieście. Atrakcyjną alternatywę na jesienne smutki przygotowały m.in. Miejskie Centrum Kultury, Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Muzeum Miejskie, Miejska Biblioteka Publiczna, gdzie znajdują się plakaty z programem. Oferta jest skierowana zarówno dla najmłodszych rudzian, młodzieży, jak i seniorów.

Przed rudzianami jeszcze m.in. koncerty świąteczne - z TV Sfera (15 grudnia w MCK, g. 16:30) oraz Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej (17 grudnia w MCK, g. 17:30). 19 grudnia o godz. 12:00 w Muzeum Miejskim zostanie otwarta wystawa pokonkursowa "Śląska Szopka Bożonarodzeniowa".